Засуджений втік з виправної колонії

Опубліковано в 12:55 Важливі, Новини, У регіоні    751

На лаві підсудних опинився засуджений, який у березні поточного року вчинив втечу з Оріхівської виправної колонії (№88).

Будучи працевлаштованим різноробочим на підсобному господарстві ділянки соціальної реабілітації, 55-річний засуджений скористався тим, що за його діями не спостерігають працівники адміністрації колонії та направився до залізничної станції у місті Оріхів, де його і було затримано через декілька годин пошуковою групою.

Мотиви втечі засуджений пояснив тим, що отримав звістку про хворобу матері і мав намір її відвідати. За ініціативи процесуального керівника, втікачеві обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та обвинувальний акт скеровано до Оріхівського районного суду для розгляду по суті.Санкція ч. 1 ст. 393 КК України передбачає покарання від 3 до 5 років позбавлення волі.

З питань порушення адміністрацією ДУ “Оріхівська виправна колонія (№ 88)” режиму відбування покарання, внаслідок чого стала можливою втеча засудженого, Токмацькою місцевою прокуратурою на адресу Південно-Східного міжрегіонального управління виконання покарань та пробації внесено документ реагування.

Інформує: Прес-служба прокуратури Запорізької області

Залишити відповідь