Затримали чоловіка, який через соцмережі розповсюджував матеріали антиукраїнського характеру

Опубліковано в 11:36 Важливі, Новини, У регіоні    433
У Запорізькій області співробітники СБУ затримали адміністратора сепаратистських пабліків в соцмережах, який діяв на користь країни-агресора. Про це повідомляєпрес-центр відомства.

Правоохоронці встановили, що місцевий мешканець адміністрував декілька груп, у тому числі і в заборонених на території України російських соцмережах (“Вконтакті”, “Однокласники”). В інтернет-спільнотах пропагандист розповсюджував матеріали антиукраїнського характеру із закликами до порушення територіальної цілісності України, повалення державної влади та конституційного ладу.

Також інтернет-агітатор виступав на підтримку терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”, виправдовував російську агресію проти України, поширював інформацію, що дискредитує ВСУ та державні правоохоронні органи. Агітаційні матеріали чоловік отримував із російських пропагандистських ресурсів та з сепаратистських сайтів.

Правоохоронці провели обшук за місцем проживання антиукраїнського агітатора, в ході якого було вилучено технічне обладнання, що використовувалось для адміністрування пабліків та поширення антиукраїнських матеріалів. Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

Залишити відповідь