Затримано групу осіб, які впродовж року скоювали крадіжки з помешкань громадян (ФОТО)

Опубліковано в 18:30 Важливі, Новини, У регіоні    586

Безпосередньо після скоєння злочину працівники карного розшуку затримали злочинну групу, яка впродовж року скоювали квартирні крадіжки на території Запорізької області із використанням спеціальних засобів. Члени групи обґрунтовано підозрюються у вчиненні 10 таких крадіжок.

20 грудня працівниками Управління карного розшуку ГУНП в Запорізькій області,  безпосередньо після скоєння злочину, затримано злочинну групу у складі двох осіб, які шляхом підбору ключа та із використанням спеціальних засобів, проникли до квартири по вулиці 40 років Перемоги у м. Запоріжжя, де скоїли крадіжку особистих речей. У зловмисників вилучено особисті господарів помешкання, коштовні речі, побутову техніку, набір відмичок та мобільні телефони.

Поліцейськими встановлено, що раніше засуджені зловмисники 1981 та 1979 років народження, упродовж 2018 року скоювали кваліфіковані квартині крадіжки з приватних помешкань громадян на території Запорізької області із використанням спеціальних засобів.

На теперішній час члени злочинної групи обґрунтовано підозрюються у вчиненні 10 крадіжок з квартир громадян у різних районах Запорізької області. Проводиться перевірка щодо причетності членів групи до аналогічних злочинів на території інших областей України.

            

Вирішується питання, щодо затримання осіб в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Триває розслідування кримінального провадження відкритого за ознаками ч. 3 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Інформує: Відділ комунікації поліції Запорізької області

Залишити відповідь