Збільшено допомогу внутрішньо переміщеним особам

Опубліковано в 16:27 В Україні, Важливі, Новини    339

Постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни до порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, передбачено підвищення розміру грошової допомоги до 1 тис. гривень для дітей і осіб, які отримують пенсії.

Підвищення граничного розміру загальної суми такої допомоги, що виплачується на сім’ю становить до 3 тис. гривень. Для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю – до 3 400 гривень. До 5 тис. гривень – багатодітним сім’ям.

За словами фахівців, реалізація норм цієї постанови сприятиме посиленню соціального захисту зазначених категорій громадян.

Місцевими органами соціального захисту населення у Запорізькій області обліковано 54 тисячі 264 внутрішньо переміщених осіб.

Щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, призначено 79 226 сім’ям (дані з наростаючим підсумком з початку дії постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505).

Питання соціального захисту учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб знаходиться на постійному контролі Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь