Збільшено кількість ділянок із радарами. Є і на дорогах Запорізької області

Від 29-го липня в Україні збільшили кількість ділянок із радарами
Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.
За його словами, тепер кількість таких ділянок зростає до 252, а кількість приладів TruCam становить 116 одиниць.
“Поряд з камерами автоматичної фіксації порушень ми продовжуємо використовувати мобільні прилади TruCAM, адже, як показує міжнародна практика, більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки у поєднанні методів вимірювання.
Від сьогодні з’явиться ще 43 нових та розширено вже 5 існуючих ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM”, – зазначив Білошицький.
Він також додав, що місцями вимірювання є аварійно-небезпечні ділянки автодоріг та в місця концентрації ДТП, скоєних з причин перевищення швидкості руху.
У Запорізькій області TruCam працюють:
На автошляхах:
- Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта
- Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь
У Запоріжжі:
- вул. Ігоря Сікорського, вул. Прибережна Магістраль
- вул. Космічна