ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ! ТВІЙ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ!

Опубліковано в 9:33 Актуально, Важливі, Новини, У районі    210

Пологівський відділ поліції інформує:

З метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу Національною поліцією України з 1 по 31 жовтня проводитиметься місячник добровільної здачі зброї.

Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.

Більш того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до  поліції  мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів та перевірки зброї він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

Для отримання більш детальної інформації звертатись до Пологівського відділу поліції або за телефонами (06165-22860, 050 543 86 99, або 102 ).

Залишити відповідь