«Здорова молодь – здорова нація»: Пологівці гідно представили наш район у Приморську! (ФОТО)

Опубліковано в 13:23 Новини, У районі, У регіоні    276

Обласна спартакіада серед збірних команд міст та сільських районів «Здорова молодь – здорова нація» тривала з квітня по червень включно.

Цими вихідними, у місті Приморськ відбулися завершальні змагання обласної спартакіади серед збірних команд міст, сільських районів та ОТГ. Організатори змагань – обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Спартакіада проводилася, як комплексний захід, спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя. Спортсмени змагались з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок, настільного тенісу, пляжного тенісу та в естафеті «Смуга перешкод». Загалом, за перемогу боролись 12 команд у змаганнях «Здорова молодь – здорова нація», 14 команд з пляжного волейболу серед чоловіків та 12 команд з пляжного волейболу серед жінок.

Пологівці гідно представили район на змаганнях. Смугу перешкод долали Свида Роман та Грібінюк Анастасія, волейбольні баталії виборювали Стус Олександр, Семененко Іван , Діденко Марина, Сердюк Наталія.

Молодь Пологівського району змагалась в таких видах спорту: волейбол (чоловіки), шахи, волейбол пляжний (чоловіки, жінки), теніс, пляжний теніс та командні змагання «Здорова молодь – здорова нація».

У спартакіаді брали участь молоді спортсмени с.Федорівка, с.Воскресенка, с.Кінські Роздори та м. Пологи.

Дякуємо активній молоді району, які ведуть та підтримують здоровий спосіб життя.

Інформує: Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Пологівської РДА

Залишити відповідь