ЖАХ на Оріхівщині! “Напад на охоронця стоянки” та “Сон в обнімку з закривавленим трупом”

Опубліковано в 15:17 Важливі, Новини, У регіоні    710

Напали на охоронця стоянки

Як повідомили повідомили IPnews власні джерела в поліції, 11 грудня в Оріхові, вночі на 57-річного охоронця автостоянки напав невідомий, розбив йому голову і сховався, обчистивши сторожку.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 187 КК України (розбій).


Після триденного пияцтва чоловік заколов кочергою свою співмешканку

Днями його судили. Трагедія сталася 17 грудня 2016 в Оріхівському районі. За словами обвинуваченого, разом з дружиною вони випивали три дні поспіль, вжили на двох 5 літрів горілки. Під час сварки, дружина вдарила його кочергою по голові, а сама пішла в іншу кімнату. Обурений обвинувачений спочатку побив її, а потім завдав удар в живіт жінки тією ж кочергою.

За його словами, співмешканка прилягла, поскаржившись на біль в місці удару. Він вирішив пошкодувати її, обійняв і ліг поруч, так вони разом і заснули. А вранці він зрозумів, що його співмешканка вже охолола. Перебуваючи в шоці, чоловік подумав, що вона задихнулася, так як лежала обличчям в подушку, або померла від надмірного вживання алкоголю. А потім помітив кров на білизні. Злякавшись, він спалив закривавлені речі в печі, і подзвонив дочці, щоб повідомити про смерть матері. 

Оріхівський райсуд визнав чоловіка винним по ст. 115 КК України (умисне вбивство) і призначив покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

 

Залишити відповідь