«Жінки цей світ наповнюють красою!»: Як в Агрокомівському краї з 8 Березня вітали (ФОТО)

Опубліковано в 22:43 Новини, У районі, Фото-галерея    792

«Жінка – Мати, жінка – Берегиня, жінка – Героїня», – ці слова звучали на адресу славних жінок Агрокомівського краю на святковому концерті, присвяченому Міжнародному жіночому дню, який відбувся6 березняу Костянтинівському сільському клубі.

Ведучі А. Павлусевич та Д. Муравйова звернулися до всіх присутніх у залі жінок зі словами привітань, і запросили відпочити душею, почути на святі слова глибокої вдячності і поваги, любові і гордості.

Образ сильної української Жінки розкрила Л. Борт, подарувавши всім присутнім вірш про жіночу долю.

З теплим вітальним словом звернулася до винуватців свята сільський голова Н.М. Дмитренко і побажала міцного здоров’я та щастя жінкам Агрокомівського краю.

На свято завітала чарівна дівчинка Весна (Іринка Даценко), яка своїм ніжним голосочком заспівала для усіх мам.

Про жіночі проблеми у театральній мініатюрі розповіли дві «кумоньки»Г. Даценко та О. Пітель, а гуморески глядачам подарували Н. Нехорошева, Л. Борт та Т. Даценко.

Теплими оплесками глядачі зустріли найменших і найстаранніших артистів – учнів КУ «Костянтинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів». Танок синочків і їх мам став «родзинкою» виступу. Вітання дітей було дуже зворушливим і не залишило нікого байдужим у глядацькій залі. На святі була представлена виставка дитячих малюнків «Я малюю Мамі». Велика подяка дирекції школи, педагогічному колективу та учням за цікаве і дуже гарне привітання для всіх мам, бабусь, усіх жінок.

Із вітальними піснями виступили учасниці вокальної групи «Криниченька» та дитячої вокальної групи «Веселі нотки». Лунали чарівні голоси солісток клубу: Н. Дмитренко, Я. Сиротюк, О. Сочован, К. Тріщук та маленької «зірочки» Улянки Кисіль.

Так яке ж свято без подарунків?! Тим паче, коли це вже традиція!

Директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандуров В.В. привітав усіх жінок з наступаючим святом, пригостив шампанським і подарував їм квіти. А щоб солодшою була жіноча доля, ще й цукерками почастував!

На закінчення концерту, до вітальних слів приєдналася голова профспілкового комітету ТОВ «АГРО  КОМ 1990» Н.В. Гончар.

Всі учасники художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу щиро дякують директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» В.В. Бандурову, сільському голові Н.М. Дмитренко та голові профспілкового комітету ТОВ «АГРО КОМ 1990» Н.В. Гончар за матеріальну підтримку.

Святковий концерт пройшов так швидко! Приємно було бачити щасливі та усміхнені обличчя жінок…

Милі жінки Агрокомівського краю!

В цей день нехай всі квіти

Весна покладе Вам до ніг!

Хай будуть слухняними й вдячними діти,

А поруч із вами хай буде завжди

Справжній чоловік!

Якщо краса врятує світ, то буде ця краса від Жінки!

Зі святом Краси і Весни, дорогі жінки рідної Пологівської землі!

Катерина Тріщук, завідуюча Костянтинівським сільським клубом

Залишити відповідь