Жителі Більмака знову звернулися з проханням сприяти збереженню історичної назви селища

Опубліковано в 9:22 Важливі, Новини, У регіоні    492

В обласному контактному центрі відбулася пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області поспілкувався заступник голови облдержадміністрації Віталій Тишечко.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло 13 дзвінків від мешканців міста Запоріжжя, а також Запорізького, Більмацького, Веселівського, Токмацького, Кам’янсько-Дніпровського та Чернігівського районів.

Більшість звернень стосувалися проблемних питань сфери житлово-комунального господарства та соціального захисту, зокрема, виплати матеріальної допомоги, субсидій, пенсійного забезпечення. Крім цього, жителі області зверталися з питань ремонту житлових будинків і доріг, земельних спорів тощо.

Активними були жителі Більмацького району, які продовжують боротися за перейменування селища Більмак на Кам’янку. За словами Віталія Тишечка, дане питання буде обговорено на найближчій сесії Запорізької обласної ради, проведення якої заплановано на 1 жовтня.

Також цікавили жителів Більмацького району проблеми якості послуг в територіальному центрі соціального обслуговування.

Мешканка Чернігівського району поцікавилася питаннями забезпечення комунальними послугами та умовами надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю.

Під час «гарячої» лінії кожному заявнику було надано відповідні роз’яснення. Були надані доручення профільним Департаментам облдержадміністрації. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

Довідково.

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центру, облдержадміністрації, обласної ради.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

1 коментар на “Жителі Більмака знову звернулися з проханням сприяти збереженню історичної назви селища

  • Загалом то історична назва цього населеного пункту – Цареконстантинівка, а ніяка не Кам’янка!

Залишити відповідь