Жителі Поліг відзначили День незалежності (ФОТО)

Опубліковано в 10:42 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    759

24 серпня жителі міста Пологи взяли участь в урочистих та святкових заходах з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.

О 17:00 всі бажаючі долучилися до мітингу «Зродились ми великої години» біля пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні «Герої не вмирають».

Представники райдержадміністрації, районної ради, міської ради, установ та підприємств району, а також жителі Пологівщини поклали квіти до пам`ятного знаку та вшанували загиблих Героїв Пологівського району – Дмитра Шингура, Романа Соловйова та Артема Корнєва, мати та брат якого були присутні на заході.

До присутніх зверталися із промовою голова Пологівської райдержадміністрації Крупський Артур Євгенович, Пологівський міський голова Коноваленко Юрій Анатолійович та голова громадської організації «Ветерани АТО Пологівщини» Олег Воронін.

За вічний спомин всіх полеглих під час бойових дій на сході України помолився настоятель храму української православної церкви Київського патріархату ієрей Єлісей.

О 18:00 на центральній площі міста розпочалися урочистості та святковий концерт, за участю творчих колективів Пологівського районного будинку культури, Пологівського центру культури і дозвілля «Гірник» та клубних закладів району.

Перед початком концерту Державний  Прапор України винесли на площу учасники бойових дій в зоні проведення АТО: Волошин Анатолій, Воронін Олег, Кальченко Юрій,  Таран Максим та представники учнівської молоді Пологівщини.

Голова Пологівської райдержадміністрації Крупський Артур Євгенович, Голова Пологівської районної ради Покутній Олександр Петрович, заступник голови райдержадміністрації Півень Ірина Григорівна та Пологівський міський голова Коноваленко Юрій Анатолійович здійснили нагородження мешканців міста.

Завідуюча Пологівським районним сектором управління державної міграційної служби України Запорізький області Чайка Наталія Борисівна здійснила вручення запрошень на отримання біометричних паспортів  громадянина України молодим Пологівцям.

Також, в рамках акції «Першокласник», ініційованої головою Запорізької облдержадміністрації, шкільні ранці отримали діти пільгових категорій.

У святковому концерті участь взяли творчі працівники та учасники танцювальних та вокальних колективів Пологівського районного будинку культури, міського центру культури і дозвілля «Гірник», Дитячої школи мистецтв та районних клубних закладів:

         – зразковий аматорський театральний колектив «Браво»;

         – зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз»;

         – Ольга Заєць;

         – Наталія Самойлик;

         – Аріна Закарлюка;

         – Марія Діденко;

         – Ліна Купріна;

         – Каріна Карпій;

         – театр танцю «Терпсихора»;

         – хореографічний гурт «Натхнення»;

         – танцювальний дует «Веселі студенти»;

         – зразковий аматорський хореографічний колектив «Золотий ключик»;

         – учні дитячої школи мистецтв;

         – Яна Сиротюк;

         – Катерина Тріщук.

Опісля святкового концерту присутні із задоволенням взяли участь у танцювальній програмі, забезпеченій працівниками Пологівського районного будинку культури.

Під час свята працювали дитячі розважальні атракціони та торгівельна зона, а всі бажаючі могли дивитися концерт із зручностями – за спеціально розставленими столиками.

Отже, зважуючи на кількість присутніх людей та святковий настрій, можна зробити висновок, що День незалежності у Пологах приніс багато приємних сюрпризів та гарного настрою радісним пологівцям.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь