Жителі Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили 11,5 млн грн військового збору

Опубліковано в 15:34 Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У районі, У регіоні    437

З початку року роботодавці і мешканці Запорізького регіону сплатили до державного бюджету 365 млн грн військового збору. За інформацією Головного управління ДПС у Запорізькій області, надходження збільшились до відповідного періоду минулого року на 14 млн або на 4%.

Лише у липні державна скарбниця отримала від запорізьких платників понад 56 млн грн, що на 1,7 млн грн більше, ніж у липні 2019 року. Крім того, середньомісячні надходження порівняно з минулорічними зросли на 4%.

За сім місяців найбільші суми збору перерахували підприємства і підприємці м. Запоріжжя – майже 187 млн грн, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 56,5 млн грн, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 32 млн грн, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 24,2 млн грн, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 11,5 млн грн, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 10,4 млн грн, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 10,3 млн грн, Василівського та Михайлівського районів – понад 10 млн грн.

Усього станом на 1 серпня в Запорізькій області військовий збір сплачують 56 тисяч суб’єктів господарювання, у тому числі понад 15,8 тисяч юридичних осіб та 40,2 тисячі підприємців-фізичних осіб та громадян.

Довідково.

Військовий збір, ставка якого становить 1,5%, утримується з отриманих доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб відповідно до статті 168 Податкового кодексу України. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

1 коментар на “Жителі Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили 11,5 млн грн військового збору

  • Збір воєнного збору, в ситації в якій перебуває країна з початку його “введення є незаконним! Стаття 168 Податкового кодексу України ніяк не узаконює, і не регламентує цей незаконний податок. Закон України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” також є незаконним, бо входе в протиріччя з головним українським законом – Конституцією України! Уле ж українці – козацького роду, все винесуть та витерплять, дарма що ними з часів Незалежності керують євреї…

Залишити відповідь