Жителі с. Пологи ані копійки не сплачують за вивіз сміття

Опубліковано в 10:39 Важливі, Новини, У районі    684

Це справді так – раз на два тижні, в установлений день, у людей збирають сміття та вивозять їх на сміттєзвалище. За словами місцевих жителів – вони дійсно не сплачують рахунки за вивіз сміття. У місцевому контролюючому підприємстві ПСКП «Побут» – повідомляють, що з 2011 року в с. Пологи жителі ані копійки не платять за вивіз сміття, сільська рада щорічно закладає в бюджет – а це 199 тис. грн.. Цей проєкт, за словами сільської голови, покликаний вести боротьбу з утворенням несанкціонованих сміттєзвалищ в с. Пологи.

До жителів с. Пологи є також певні вимоги, пов’язані з цим: для кожної з вулиць є свої установлені дні, в які проводиться вивезення сміття, а також жителі не повинні виносити будівельні відходи та великогабаритний непотріб.

Працівники ПСКП «Побут» розповідають, що восени та навесні об’єм зібраного сміття в рази перевищує кількість літніх та зимових кубометрів сміттєвих відходів. Щомісячно, в середньому, з села на сміттєзвалище вивозиться до 80 м. куб. твердих побутових відходів – повідомляють працівники.

Для прикладу, жителям міста вивезення побутового сміття обходиться з розрахунку на людину:

  • для жителів квартирних будинків – 20, 59 грн.
  • мешканці будинку без газу платять по 22, 06 грн.
  • жителі газифікованих приватних будинків – по 20, 78 грн.

Коментарів: 2

  • Як розцінювати вашу статтю? Це докір сільським жителям, чи приклад для наслідування?

  • Про докір жителям тут не йдеться. Це навпаки, стаття – подив, адже в наш час і безкоштовно… Ви правильно висловили інший варіант – це приклад для наслідування.

Залишити відповідь