Жителі села Пологи тепер знають про свої права та їх захист (ФОТО)

Опубліковано в 14:32 Новини, У районі, Цікаво та корисно    378

У п’ятницю, 13 жовтня начальник Пологівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Запорізькій області Тетяна Гончар провела інформаційну кампанію на території села Пологи.

Даний захід пройшов у рамках реалізації всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України “Я маю право”.

Жителі села отримали безліч цікавої та корисної інформації.

Довідково: 

7 червня 2017 року Міністерство юстиції разом із партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.

За результатами соціологічних досліджень, понад 72% українців потребують знань про свої права, можливості їх захисту і реалізації. Проект «Я МАЮ ПРАВО!» – це інтерактивний проект, який буде залучати до участі місцеві громади, відповідні громадські організації і цільові групи.

Стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

В рамках проекту планується інформування та надання прикладних рекомендацій населенню щодо захисту прав громадян за 3 напрямками:

– права громадян у сфері правосуддя;
– захист права власності;
– формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема – у вищих навчальних закладах.

Тривалість проекту становить 3 роки (2017-2019 pp.). Реалізація проекту відбуватиметься шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, центрів та бюро з надання безоплатної правової допомоги, також міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

Залишити відповідь