Злякалися протестів? Влада різко змінила правила перевезення пасажирів

Опубліковано в 7:38 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    2 781

Кабмін вніс зміни до постанови про міжрегіональні перевезення автомобільним транспортом.

Тепер відповідальність за наявність ковід-сертифікатів, довідки про отримання однієї дози вакцини чи негативного ПЛР-тесту несуть пасажири, а не перевізники.

Напевно, на таке рішення вплинуло те, що перевізники пригрозили акцією протесту під Кабміном. Через нові правила перевезення пасажирів багато перевізників не наважуються виходити на роботу.

Голова Всеукраїнського об’єднання пасажирських перевезень Ігор Житинський повідомив, що зараз 60% автобусів міжобласного сполучення взагалі не виїжджають на лінію. Внаслідок цього нелегальні перевізники втричі підняли ціни на свої послуги.

Тепер перевізники перейдуть до більш рішучих дій. Так, вони планують проведення попереджувальної акції під Кабміном та будуть готуватися до масштабної всеукраїнської акції.

Зазначимо, що зміни у постанові, яка регулює міжрегіональні та міжнародні перевезення, не стосуються авіатранспорту та залізничного транспорту. Тут відповідальність за наявність відповідних “ковідних” документів у пасажирів несе перевізник.

У разі, якщо у пасажира буде відсутній документ про щеплення або результати негативного ПЛР-тесту, то, згідно до ст.44-3 КУпАП, доведеться заплатити штраф у розмірі від 17 тисяч до 34 тисяч гривень.

Залишити відповідь