Змінена вартість твердого палива та газу, яка застосовується для призначення субсидій

Опубліковано в 15:51 Важливі, Новини    623

Зазначено індекс споживчих цін у 2018 році, який  потрібен для визначення граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу.

Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, у поточному році індекс споживчих цін установлено на рівні 109 % у розрахунку грудня до грудня попереднього року. Тобто, у 2018 році індекс встановлено на рівні 1,09 (109,0/100 = 1,09).

Розрахунок вартості твердого палива та скрапленого газу у 2018 році становить: одна тонна вугілля 2224,00 х 1,09 = 2424,16 грн.; один балон скрапленого газу 222,4 х 1,09 = 242,42 грн.

Нові ціни застосовуються для розрахунку компенсаційних виплат на придбання твердого палива та скрапленого газу по субсидіях та пільгах з 01.01.2018.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам щодо  надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надаються пільги, виходячи із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива та одного балона скрапленого газу на домогосподарство на рік.

Граничні показники вартості твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у розрізі областей визначаються Кабінетом Міністрів України.

При цьому місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування мають право встановлювати збільшені норми на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу особам, які мають право на пільги та житлові субсидії відповідно до законодавства, за рахунок та в межах коштів відповідних місцевих бюджетів тощо.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь