ЗНАЙШЛАСЬ! Дівчинка розшукувалась Оріхівським ВП Пологівського ВП

Опубліковано в 9:25 Важливі, Новини, У регіоні    1 128

Неповнолітню розшукала поліція.

7 січня, близько 13:30 Божко Євгенія 17.02.2003 р.н.. пішла з дому в м. Оріхів і не виходила на зв’язок з близькими.

Дівчинка розшукувалася Оріхівський ОП Пологівського ОП ГУНП в Запорізькій області.

Вчора ввечері стало відомо, що її розшукали. З дівчинкою все добре. Про це повідомив глава групи «Пошук зниклих дітей» Олександр Курінний.

На офіційному сайті поліції повідомляється:

Дівчину, яка зникла в Запорізькій області, знайшли в Києві. Ювенальні поліцейські привезли дівчину додому та передали матері. Злочинів чи правопорушень відносно розшукуваної скоєно не було.

7 січня близько 20:10 до Оріхівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області звернулась місцева жителька 1972 року народження, яка заявила про зникнення її доньки 2003 року народження. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група відділення поліції та співробітники ювенальної превенції.

Встановлено, що протягом 2019 року дівчина двічі тікала з дому. При собі вона має мобільний телефон, але він вимкнений. Комплексом оперативно-пошукових заходів місцезнаходження неповнолітньої було встановлено наступної доби. Вона на попутних автівках доїхала до Києва, де шукала свою тітку. Співробітники ювенальної превенції Оріхівського відділення поліції виїхала за дівчиною до столиці і привезли додому. Злочинів чи правопорушень відносно розшукуваної скоєно не було.

Відносно матері неповнолітньої складений адміністративний протокол за ознаками ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співробітники поліції ще раз звертаються до батьків з проханням приділити максимальну увагу своїм дітям, а у разі виникнення надзвичайних ситуацій – не зволікати та відразу звертатися до поліції.

Всього за 2019 рік працівники ГУНП в Запорізькій області розшукали  887 дітей.

Залишити відповідь