ЗНО-2021: з’явилися дати проведення тестування

Опубліковано в 9:00 В Україні, Важливі, Новини    318

Результати будуть відомі 30 червня.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році триватиме від 21 травня до 15 червня. Найперший іспит буде із хімії, останній — з географії.

Про це повідомляє Центр оцінювання якості освіти. 

Як зазначається, 30 вересня Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ про затверджений календарний план підготовки та проведення ЗНО-2021. Згідно з документом, зареєструватися на тестування можна буде від 1 лютого до 5 березня 2021 року. Водночас школи повинні зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

Завантажити запрошення із вказаним місцем та часом проведення тестування можна буде до 30 квітня. Результати ЗНО будуть оголошені 30 червня.

Графік тестувань має такий вигляд:

Хімія — 21 травня,
Іспанська, німецька, французька мови — 24 травня,
Англійська мова – 25 травня,
Математика – 28 травня,
Українська мова, українська мова і література – 1 червня,
Історії України – 4 червня,
Фізика – 7 червня,
Біологія – 10 червня,
Географія — 15 червня.

Нагадаємо, в УЦОЯО повідомили, що 2021 року буде впроваджено окремий тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, який випускники зможуть складати на вибір. ЗНО з української мови і літератури також запропоноване до складання, але тест матиме дещо нові завдання.

Втім уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь просить скасувати чи змінити норму про впровадження окремого тестування ЗНО з української мови і української літератури. На його думку, рішення УЦОЯО загрожує гуманітарній політиці в країні. Він також наголосив, що неможливо засвоїти українську мову без високого рівня вивчення літератури.

Залишити відповідь