ЗНО З МАТЕМАТИКИ СТАНЕ ОБОВ’ЯЗКОВИМ

Опубліковано в 12:36 В Україні, Важливі, Новини    425

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики стане обов’язковим від 2021 року. Про це розповіла міністерка освіти і науки Ганна Новосад в інтерв’ю виданню РБК-Україна.

Як відомо, ЗНО з математики буде дворівневим. Його зроблять обов’язковим через проблеми з математичними знаннями в учнів.

“У 2020 році змін не буде, а від 2021-го ЗНО з математики стане обов’язковим. Воно буде дворівневим, але не потрібно цього лякатися. Нам потрібно усвідомити, що проблема є з математичними знаннями”, – повідомила вона.

За словами міністерки, це повинно стати результатом зміни змісту освіти і методик викладання. “Ми повинні в цілому подолати страх дітей перед математикою – це повинно стати результатом зміни змісту освіти і методик викладання. Тому що діти, коли вони щось не розуміють, спочатку цього бояться, а потім ненавидять. І потім це супроводжує все життя. Насправді через нормальні методики викладання, нормальний зміст програми, дуже важливо цей страх перед предметом побороти. І дати дітям впевненість у собі”, – пояснила вона.

Джерело: tsn.ua

1 коментар на “ЗНО З МАТЕМАТИКИ СТАНЕ ОБОВ’ЯЗКОВИМ

  • На мій погляд треба не додавати ЗНО, а повністю змінювати форму освіти. Не має ніякого страху пред математикою, ми просто не розуміємо її?. І це стосується не тільки математики, а й інших предметів. Діти просто готуються з 5 по 11 клас до ЗНО, а не отримують дійсно ті знання, які знадобляться у житті. Потрібно змінювати вчителів і їхній підхід до навчання, адже більшість просто приходять розповідають, щось з голови або книжки і роблять це так нудно і монотонно, що хочеться скоріше додому. Невже не можна підготувати відео, інтерактивні вправи, презентацію хоча би. Зараз є купа інформації в інтернеті, вибирай, що хочеш. На цю тему можна писати довго, але висновок один, політики не думають, як покращити знання учнів, вони думають , як покращити результат, тобко оцінку, а це дві різні речі. Дуже прикро.

Залишити відповідь