ЗОДА: “Роботи з реконструкції та капремонту доріг у Пологівському районі не передбачені”

Опубліковано в 10:09 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    443

На звернення депутатів Пологівської райради до Запорізької ОДА від 16 червня, щодо додаткового фінансування робіт з реконструкції та капремонту доріг загального користування Пологівського району, 7 серпня було отримано наступну відповідь:

За інформацією САД у Запорізькій області, Службою автомобільних доріг була проведена процедура закупівель на поточний середній ремонт ділянки автодороги Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь, що проходить у межах Пологівського району. Очікувана вартість робіт 630290 тис. грн. Роботи з реконструкції та капітального ремонту доріг у Пологівському районі не передбачені.

На даний час тривають аварійні роботи на автодорозі Т-04-01 Дніпропетровськ-Мелітополь, від м. Пологи у напрямку м. Гуляйполе.

За кошти обласного бюджету у сумі 527 967,81 грн. виконані роботи з експлуатаційного утримання на ділянці автодороги О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріїівка-Нововасилівка-Бердянськ.

За кошти сільського бюджету на умовах співфінансування плануються виконати роботи на суму 1000 тис. грн.

Також, на сесії облради було прийнято рішення про додаткове фінансування з обласного бюджету робіт з експлуатаційногоутримання доріг загального користування місцевого значення на території Пологівського району на суму 128 837,85 грн.

Обласна державна адміністрація запропонувала Пологівщині виділити також кошти з районного бюджету на ремонт доріг загального користування на території Пологівського району.

 

Залишити відповідь