Зустріч із 17 пологівськими родинами, які опікуються дітьми-сиротами

Опубліковано в 21:53 Новини, У Пологах    560

Одним із завдань соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються в сім’ях, є створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

7 червня відбулися зустрічі з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями в рамках проведення районної акції «Родинний затишок».

За місцем проживання було відвідано 17 родин, які проживають на території міста Пологи та села Пологи, в яких виховується 39 дітей, обговорювались їх права та обов’язки, окреслювались шляхи вирішення проблемних питань у становленні та розвитку підлітків у дитячому будинку сімейного типу, порушувалось питання підготовки дітей до виходу з прийомної сім’ї та самостійного життя. Під час відвідування зазначених родин також зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання та відпочинку.

Проаналізувавши виїзну зустріч, слід зазначити, що на сьогоднішній день існує багато проблем у вихованні дітей: матеріальні, соціальні, моральні, етичні. Але, не зважаючи на це, люди знаходять в собі сили брати на виховання дітлахів для того, щоб дати їм материнську ласку і батьківську опіку, щоб виховати достойних громадян нашої країни та допомогти їм піти у доросле самостійне життя.

За інформацією служби у справах дітей

Залишити відповідь