Звернення пологівчанки: “Візьми безпритульне кошеня в дім – буде щастя більше в нім!”

Опубліковано в 19:43 Важливі, Новини, У Пологах    304

До нашої редакції надійшов лист від читачки Ірини Царенко, яка, по мірі можливостей, допомагає безпритульним тваринам нашого міста у пошуку добрих господарів.

Шукаю дбайливих господарів для кошеняти на прізвисько Тихон. Йому приблизно 7 місяців. Коли влітку я, зжалівшись, підібрала 2 котиків, то думала, що швидко знайду їм господарів. Але вони були в занедбаному стані, і довелось тривалий час приводити їх до ладу. Одне кошеня вже знайшло нових господарів. До сьогоднішнього дня мені вдалося прилаштувати в родини ще 3-ьох. А Тихон затримався… Він гарний хлопчик, який стане шикарним котом. Вихований, активний, не нахабний. В будь-якому випадку котик не опиниться на вулиці, але я живу в квартирі, він в мене вже 4-й. А Тишка хоче гуляти на вулиці, лазити по деревах, жити звичайним життям кота. Якщо він залишиться в мене, то його чекає сите, але нудне життя. Мені дуже хочеться, щоб він потрапив до людей, для яких тварини є членами родини, і їх люблять.

Візьми безпритульне кошеня в дім – буде щастя більше в нім. Звертатися 050-454-79-59 Ірина.

Сподіваємось, що звернення нашої читачки знайде відгук у серцях небайдужих пологівців. Залюбки допомагаємо у добрих справах та схвалюємо подібні вчинки жителів нашого міста!

Нагадуємо, що діє група у соціальні мережі ВК “Отдам в хорошие руки”.

Залишити відповідь